Compair C20467-121-SU1 Compressor / Kompresör İlan Numarası : #551

0,00 EURO

Türkiye / İstanbul /

İlan Numarası
#551
Eklenme Tarihi
06 Temmuz 2024
Durumu
İkinci El

Compair C20467-121-SU1 Compressor / Kompresör

Ağır hizmet kategorisi için üretilmiş ve compair tarafından yenilenmiş bir fırsat ürünüdür, fiyat bilgisi ve ürün özeliklerinde yer almayan bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

It is an opportunity product produced for the heavy duty category and renewed by compair. Please contact us for price information and information not included in the product features.

KALENDER MAKİNE OTOMASYON SAN. 1985 yılından günümüze artan tecrübe ve bilgi birikimi ile 2005 yılında kurulmuştur. ve TİCARET. LTD. ŞTİ. Bir işletme için hayati önem taşıyan havalı diyaframlı pompalar, brülörler, kızgın yağ ve buhar kazanları ile hidrolik ve pnömatik sistemlerin yedek parça temini, satışı, tamiri ve bakımını yapmaktadır.
Sektör içerisinde sunduğum hizmetler aşağıdaki gibidir.

• SAFE NANOTECH Yat Boyaları / Türkiye Temsilcisi
• Leyla Ana Makine Ön Isıtıcı üreticisi
• Akışkanlara Özel Modifiye pompa imalatı
• Diyafram pompa imalat / satış / servis
• Brülör bakımı / onarımı
Yukarıdaki ürün ve hizmetleri gemide de dahil olmak üzere sunabiliriz. Burada yer almayan daha detaylı bilgi ve ilgili konular için uzmanlığımızdan yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçin. +90 545 734 12 63 Tuzla / İstanbul / Türkiye

KALENDER MAKINE AUTOMATION SAN. It was established in 2005 with the increasing experience and knowledge accumulated since 1985. and TRADE. LTD. ŞTİ. It supplies, sells, repairs and maintains spare parts for air diaphragm pumps, burners, hot oil and steam boilers, and hydraulic and pneumatic systems, which are vital for a business.
The services I offer within the sector are as follows.

• SAFE NANOTECH Yacht Paints / Türkiye Representative
• Leyla Main Machine Preheater manufacturer
• Manufacturing of modified pumps specific to fluids
• Diaphragm pump manufacturing / sales / service
• Burner maintenance / repair
We can offer the above products and services including on board. If you would like to benefit from our expertise for more detailed information and related topics not included here, contact us. +90 545 734 12 63 Tuzla / Istanbul / Türkiye

İlan Etiketleri : kompresör,compressor,compair,compair compressor,sale compressor
e-shipsupply.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.