Kullanım Şartları

İlanlarınıza yer veren, ücretsiz bir ilan sitesi olan e-shipsupply.com ile güvenli bir şekilde ilanlarınızı yayınlama imkânına sahipsiniz. Pek çok kategoriye yer verilen bu sitede acil ilanlar, get ilanları, kargo bedava ilanlar, emlak, vasıta, alışveriş, iş makineleri/ sanayi, hizmet, iş ilanları, hayvanlar alemi, yedek parça- aksesuar- tuning kategorilerinde istediğiniz ilanı arayıp bulabilir ve bu kategorilerde ilan verebilirsiniz. Ayrıca kısa yolların bulunduğu e-shipsupply.com adresinde aradığınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Bana özel, ücretsiz ilan ver, mağaza aç, mağazalar ve arama butonu sayesinde aradığınız her şeye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz, dilediğiniz her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Siteye facebook üzerinden de ulaşabilir aynı zamanda haberler başlığı altındaki yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.


e-shipsupply.com Kullanım Koşulları

Her alanda bazı kurallar ve düzenlemeler bulunduğu gibi bu kurallar e-shipsupply.com içinde geçerlidir. Web sitesi içeriğinde yer alan göreceğiniz her şey için yayıncı haklar koruma altındadır. Web sitemizde yer alan görüntüler, grafikler, görseller, ses dosyaları, metin ve animasyonlar için saklama, kopyalama, değiştirme ve çoğaltma konusunda izin verilmemektedir. e-shipsupply.com üzerindeki tüm yayınların telif hakları korunmakta ve dikkate alınmaktadır. İnternet üzerinde yer alan ve gerektiği durumlarda üçüncü şahısların kullanımına açık olan marka ve ürün işaretlerinin sınırsız olarak fikri ve sınaî mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlı bulunmaktadır. e-shipsupply.com adresinin marka ve logusu, e-shipsupply.com tarafından üretilmiş tüm ürünler ilgili bütün haklar e-shipsupply.com adresine aittir. Bu ürünlere ilişkin olan ve bu web sitesi üzerinde yer alan grafik, resim, metin ve video gibi tüm araçlar e-shipsupply.com izni olmadan çoğaltılamaz, elektronik veya basınlı yayınlar aracılığıyla kullanılamaz.


Üyelik sözleşmesi, gizlilik politikaları, güvenli alışveriş yapmanın ipuçlarına ulaşabileceğiniz bu başlıklarda kullanım koşullarının detaylarını da bulabilirsiniz. İletişim adresleri üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.