Güvenli Alış Veriş Sistemi

Güvenli Alış Veriş Sistemi

 

 

Güvenli Alış Veriş Sistemi nedir?
 Güvenli Alış Veriş Sistemi, e-shipsupply.com 2015 yılında keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. e-shipsupply.com sitesindeki tüm alışverişler ve ödemeler Güvenli Alış Veriş Sistemi güvencesinde gerçekleşir.
 
 
 Satıcıyım / Alıcıyım. Güvenli Alış Veriş Sistemi'n bana faydası nedir?
 Satıcıysanız; Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız e-shipsupply.com güvencesi altında olur.
 
 Alıcıysanız; Güvenli Alış Veriş Sistemi sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.
 
 
 Güvenli Alış Veriş Sistemi ile param gerçekten güvende mi?
 e-shipsupply.com sitesinde paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Güvenli Alış Veriş Sistemi ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz e-shipsupply.com sitesinin %100 güvencesi altında gerçekleşir.
 
 
 e-shipsupply.com sitesinde kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli midir?
 Evet. Çünkü e-shipsupply.com sitesinde kredi kartı ve banka kartı kullanımında en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 128 bit SSL ve çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmaktadır.
 
 
 e-shipsupply.com havuz hesabı nedir?
 Havuz hesabı, e-shipsupply.com sitesinde yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce e-shipsupply.com sitesinin yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız e-shipsupply.com tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.