SAMAR GEMİ ACENTELİĞİ İlan Numarası : #134

0,00 TL

Türkiye / Sakarya / Karasu

İlan Numarası
#134
Eklenme Tarihi
19 Aralık 2017
Öncelikli KARASU, EREGLI, GEMLİK VE KOCAELİ(IZMIT) Limanları başta olmak üzere kaliteli, dürüst, hızlı ve ekonomik servis anlayışımızı diğer tüm limanlar dada sunabilecek olmanın gururunu yaşamaktayız.

Yaklaşık 20 senedir denizcilik sektörünün çeşitli alanlarında (Güverte zabitliği, Kaptanlık, sörveyörlük, hasar uzmanlığı, deniz kirliliği incelemesi,  gemi çatışma hadiseleri incelemesi, yük eksikliği, yük hasarı incelemesi, bayrak devleti denetlemesi, draft sörvey, yakıt sörvey vs. ) kazandığımız tecrübemizi, kadromuzda bulunan tecrübeli ve dinamik ekibimiz aracılığı ile hızlı ve en kısa yoldan sonuca ulaşmayı ilke edinerek siz değerli müşterilerimize sunmanın gayreti içinde olacağız.

Bizleri daha iyi tanımak ve servislerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için; www.samarshipagency.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bizim ile yapacağınız işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
İlan Etiketleri : KARASU GEMİ ACENTELİĞİ
e-shipsupply.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.