SAMAR SHIP AGENCY AND MARINE SERVICES - Karasu Shipping Agent - Karasu Gemi Acenteliği İlan Numarası : #135

0,00 TL

Türkiye / Sakarya / Karasu

İlan Numarası
#135
Eklenme Tarihi
06 Ocak 2018

SAMAR SHIP AGENCY AND MARINE SERVICES - Karasu Shipping Agent - Karasu Gemi Acenteliği

SAMAR GEMİ ACENTELİĞİ olarak öncelikli KARASU Limanı başta olmak üzere kaliteli, dürüst ve hızlı servis anlayışımızı diğer tüm limanlarda da sunabilmenin mücadelesini veriyoruz.

Yaklaşık 20 senedir denizcilik sektörünün çeşitli alanlarında (Güverte zabitliği, Kaptanlık, sörveyörlük, hasar uzmanlığı, deniz kirliliği incelemesi,  gemi çatışma hadiseleri incelemesi, yük eksikliği, yük hasarı incelemesi, bayrak devleti denetlemesi, draft sörvey, yakıt sörvey vs. ) kazandığımız tecrübemizi, kadromuzda bulunan tecrübeli ve dinamik ekibimiz vasıtası ile hızlı ve en kısa yoldan sonuca ulaşmayı ilke edinerek müşterilerimize sunmanın gayreti içinde olacağız. 

Acentelik ten önce çalıştığım firmalar “SEMİH SOHTORİK DENİZCİLİK” (armatör) “VİTSAN” ve ”METROPOLE” (P&I temsilciliği) dir.

Ayrıca kendim “KARASU’LU” olduğumdan ve babamın uzun yıllar siyaset ile uğraşmasından dolayı bürokrasi ve resmi dairelerde ulaşabileceğimiz birçok kişi vardır.  Babam emekli Polis memuru olup, şu anda da köyümüzde muhtardır ve “KARASU” da ikamet etmektedir. Ancak çeşitli siyasi parti teşkilatlarında uzun süre çalışmalar yaptığından şu andaki “KARASU BELEDİYE BAŞKANI” Sayın “MEHMET ISPİROĞLU” babamın silah arkadaşı gibidir. “KOCAALİ İLÇESİ ZİRAAT ODASI BAŞKANI” Sayın “TAMER TUNCA” amcamın oğludur. Kayınbabam Sayın “EYÜP TORAMAN” 25 senedir “KARASU’DA” “İLÇE TARIMDA” memur olarak çalışmaktadır ve tahıl yükleri için gemilerden numune alan memurlar kendi iş arkadaşlarıdır. Ayrıca yine “KARASU LİMAN BAŞKANLIĞI” kayınbabamın yıllardır avlanma mevsimlerindeki çalışmalarından dolayı ikili ilişkilerinin iyi olduğu bir kurumdur.  (midye sevkiyatı yapılırken menşei belgesi hazırlanması hususunda sürekli çalışıyorlar). Diğer bir kişi olarak “KOCAALİ İLÇESİ KAYMAKAMI” Sayın “ALPER BALCI” babamın ve benim çok sevdiğimiz dostumuzdur.

Bizi daha iyi tanımak ve servislerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmak için;  www.samarshipagency.com  sitemizi inceleyebilirsiniz. 

Bizim ile yapacağınız işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. 

Sakarya Karasu Shipping Agency -

Karasu Kumanya -

Karasu Gemi Survey -

Karasu Limanı Gemi Tamir Bakım -

Karasu Gemi Acenteliği - 

Karasu Protective Agent -

Karasu Port Owner Protecting Agent -

Karasu Port Charterer Agent

Karasu Limanı Gemi Acenteliği 

Karasu Shipping Agent 

Karasu Ship Agency 

Karasu Marine Port Agency

Karasu Port Agency Services 

Sakarya Karasu Port Agent Agency Marine Survey Consulatance 

İlan Etiketleri : karasu agency,karasu shipping agency,karasu ship supply,karasu gemi acente,karasu kumanya,karasu limanı gemi acente
e-shipsupply.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.